Domů  E-shop  Dětský bazar  Služby  Kontakt  Sleva

Volná místa

Prodavačka dětského zboží
Přijmeme prodavačku dětského zboží ( kočárky, autosedačky...) v Praze 7. Naše společnost Krteček s.r.o. od roku 2004 provozuje jeden s předních internetových obchodů s kamennou prodejnou s dětským zbožím poblíž metra Vltavská. Nabízíme práci v příjemném prostředí. Požadujeme čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování a vysoké pracovní nasazení.

Se životopisem (ideálně s fotografií) se dostavte osobně na pohovor kdykoli v Po – Pá mezi 12:00 – 14:00 do naší prodejny a ohlaste se u pokladny.

Co vás čeká:
  • prodej dětského zboží zákazníkům na prodejně
  • výdej zboží z internetových objednávek při osobním odběru
  • telefonický kontakt se zákazníkem
  • e-mailová komunikace se zákazníkem
  • zpracování a příprava internetových objednávek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
  • základní znalost práce na PC (internet, e-mail)
  • komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • fyzická zdatnost
  • čistý trestní rejstřík
  • výborná znalost čj – rodilý mluvčí
  • minimální požadované vzdělání je odborné vyučení bez maturity (maturita nám samozřejmě nevadí)

Co vám můžeme nabídnout:
  • práce v příjemném kolektivu a příjemném prostředí (vlastní letní zahrádka)
  • nealkoholické nápoje zdarma bez omezení (káva, čaj, balená voda)
  • nástupní plat 13.500 čistého po zkušební době minimálně 15.000 čistého + odměny (hrubého cca 20.000 + odměny)
  • pracovní doba pondělí – pátek 10 – 18 + každá druhá sobota (na střídačku jedna sobota v práci, následující sobota volno atd.) od 9 do 14
    (Po-Pá příchod do práce 9:00 - 9:30 odchod cca 18:15, So 8:45 - 14:15, všechny přesčasy proplácíme)
  • práce na plný úvazek
  • 4 týdny dovolené (z toho minimálně 14 dní v kuse v létě)
  • délka pracovního poměru na dobu neurčitou