Slevy - Krtecek.com

Přejít na obsah

Slevy

10% sleva na značky Britax Römer a Zopa
- 10% sleva od 31.5. – 5.6.2023 na značky Britax Römer a Zopa. V 1.kroku v pokladně po zaregistrování, přihlášení, nebo vyplnění kontaktních údajů vložte kód „DD10" pak stiskněte vložit kód. Na tento produkt / produky bude aplikována sleva 10%. Sleva neplatí na zboží v akci. Doporučujeme se zaregistrovat v e-shopu.
Odkazy na jednotlivé značky:

VIP ceny

Zaregistrujte se v našem e-shopu a nakupujte za VIP ceny se slevou až - 20 %. Zaregistrovat se můžete zde. Budete mít nastavenou stálou slevu na celý náš sortiment mimo akčního zboží. Po přihlášení vždy vidíte již ceny po slevě, za které budete zboží nakupovat. Sleva je u jednotlivých druhů zboží rozdílná. U zboží vždy uvidíte cenu před slevou, cenu po slevě a částku, kterou ušetříte. Těšíme se na Váš nákup.

Slevové poukázky
Nabízíme Vám dva druhy slevových poukázek, jednu pro nákup přes internet v našem eshopu www.detskezbozi.com a druhou využijete při nákupu v naší kamenné prodejně Krteček. Odkaz na vytištění poukázek naleznete zde.

Poukázka na slevu pro e-shop
nad 3.000,- Kč sleva 2%  kód: krtecek2
nad 10.000,- Kč sleva 3% kód: krtecek3
nad 20.000,- Kč sleva 5% kód: krtecek5
Kupón na slevu lze uplatnit v e-shopu v pokladně (kód vložte po zaregistrování, přihlášení, nebo vyplnění kontaktních údajů v 1. kroku v pokladně, pak stiskněte vložit kód) . Slevy nelze kombinovat, uplatnit na zboží v akci a na značky Babypoint, BeSafe, Newbuddy, Navington, TFK, Lässig, Baby Ring, Little Angel, Joie, Nuna, MonPeri, X-lander a Yoomi.
Poukázka na slevu na prodejně
4% sleva na veškeré zboží* v naší kamenné prodejně při platbě v hotovosti
*Sleva se nevztahuje na zboží objednané prostřednictví e-shopu, na zboží v akci nebo jinak zvýhodněné například dárkem. Tuto slevu není možné kombinovat s žádnou další slevou.
Kupón vystřihněte a předložte ho při placení.


TOPlist
© 2004 - 2023 Krteček s.r.o. Tento web používá nezbytné soubory cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Návrat na obsah