Testy autosedaček - Krtecek.com

Přejít na obsah

Testy autosedaček

Rady a tipy
Testy dětských autosedaček jsou důležitým způsobem, jak zjistit, zda jsou vaše děti v autě v bezpečí. Existuje několik typů testů, které měří různé aspekty kvality a bezpečnosti autosedaček, jako je odolnost proti nárazům, stabilita, pohodlí a snadnost instalace. Testy autosedaček provádějí nezávislé organizace, jako je například ADAC nebo Euro NCAP, a vydávají hodnocení a doporučení pro spotřebitele. Při výběru autosedačky pro vaše dítě můžete zohlednit i výsledky různých testů a vybrat si tu, která nejlépe splňuje vaše potřeby a očekávání. Připravili jsme pro Vás seznam vybraných autosedaček, které se umístili na předních místech v testech zejména německého autoklubu ADAC. Německý autoklub ADAC je největší motoristická organizace v Evropě a provádí důkladné a respektované crash testy autosedaček.
Největší výrobci autosedaček mají vlastní testovací laboratoř, kde provádějí zkoušky bezpečnosti, pohodlí a odolnosti svých produktů. Tyto testy autosedaček jsou zpravidla přísnější, než je platná legislativa. V laboratoři se nachází speciální zařízení, které simuluje různé podmínky jízdy a nárazy. Výrobci tak proto mohou zaručit špičkovou kvalitu a spolehlivost svých autosedaček pro zákazníky.
Z naší nabídky jsme pro Vás vybrali autosedačky, které prošly testem ADAC s dobrým hodnocením. Tyto autosedačky je možné u nás zakoupit po zaregistrování za VIP CENY s výraznou slevou a dopravou zdarma. Kliknutím na příslušnou autosedačku zobrazíte podrobné informace a barevné varianty.

TESTY AUTOSEDAČEK NEMLUVNĚ
Od narození – 15 měsíců | 40 – 85 cm | Od narození – 13 kg
TESTY AUTOSEDAČEK BATOLE
Od 3 měsíců – 7 roky | 61 – 105 cm | 9 – 18 kg
TESTY AUTOSEDAČEK DÍTĚ
Od 3,5 – 12 let | 100 – 150 cm | 15 – 36 kg
TOPlist
© 2004 - 2024 Krteček s.r.o. Tento web používá nezbytné soubory cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Návrat na obsah